Haselbekke opent sterk in de Wolden

DE WOLDEN – Bart Haselbekke kende een goede start op de openingsdag van het CH De Wolden. In de Big Tour legde de Wierdenaar met Qualif De Thurin in de zandpiste beslag op de tweede plaats achter de Belg Kristof Cleeren met de Cumano-afstammeling Chilli Pepper Van De Helle, die een honderdste van een seconde sneller was. De derde plek was voor Michael Greeve met Zhiehmara en en Alexis Trosch (Arg.) met Remonta Parforce Cooper

 

 

Ook Anne-Liza Makkinga met Waikiki (4), Annet Willems  Interline H (6), Dominique Roelofsen  Wladimir S (7), Michael Korompis Citta de la ferme blanche (8), Tom Brinkman  Lexington en Ben Schroder  Cognac Champblanc (beiden 11) behoorden tot de Overijsselaars die van de totaal 133 starters alle balken in de lepels lieten liggen. Haselbekke wurmde zich met Wigeunerin daar nog tussen met een tiende plek.

De Medium Tour op gras werd een prooi voor Michiel Brusse uit Wapserveen met zijn paard Ursus en de Noorse Camilla Storemark met haar paard Anderida Anica. De tweede plaatsen in de dubbele rubriek ging naar de Ier Michael Kearins met Aplaus Toltien en de Britse amazone Deborah Jackson met Muscaran Z. Als derde eindigden Mitchel Sonneveld met Zed en Pim Mulder (Zwolle) met Up And Co.

De Duitser Thomas Holz wist met Quayl in de Small Tour in de snelste tijd foutloos rond te komen. Als tweede eindigde Khaled Abdulrahman Almobty met Renske. De derde plaats was voor Per Zielke (D) met Zamier, een afstammeling van Washington. Bart van der Maat veroverde met All of Royalty de vierde plaats en vijfde werd Albert Zoer met Charlie Chaplin. Voor de Tukkers was er geen plek van betekenis.

Bij de jonge paarden was het de Brit James Billington die met Boston de overwinning greep. Als tweede eindigde Linda Rijken met Beat it en derde werd de Engelsman John Popely met C est la Vie. Michiel Brusse pakte in het zadel van Santana de vierde prijs terwijl Wierdenaar Robert Vos als vijfde in de ereronde mocht aansluiten in het zadel van Sputnik Vt.

Meer Springen

»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
»
Jennifer Munsterhuis kende een geslaagd weekend bij het CSI1* in het Italaanse Busto Arsizio. Met haar negenjarige vosmerrie Pebble Beach (v. Arezzo... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij liefhebbers van de paardensport ... (13-04-2025)
»
Alweer vijf jaar is Hessel Hoekstra de topruiter van Stal Wiefferink in Wierden. Een samenwerking die al resulteerde in mooie successen. Tijdens het... (12-04-2025)
»
Het succes van haar paard Imagine met Kim Emmen in 2024 galmt voor Conny Viscaal ook het jaar erop nog behoorlijk na. In Den Bosch werd de door haar... (11-04-2025)
»
KRONENBERG - Hessel Hoekstra is het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg goed begonnen. De ruiter van Stal Wiefferink legde in de eerste kwalificatie... (10-04-2025)
»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)