Gratis startplekken Indoor Twente

LICHTENVOORDE - Het internationaal concours Indoor Twente in Enschede geeft gratis startplaatsen weg tijdens de eerste editie van Jumping Lichtenvoorde, die van 15 tot en met 17 november plaatsvindt op het Paardensportcentrum Lichtenvoorde in Vragender. Zo krijgt de winnaar van de Grote Prijs (1,40 meter) op zaterdagavond behalve 750 euro prijzengeld een ticket ter waarde van 350 euro voor de internationale wedstrijden met het winnende paard.

De winnaar van het ZZ op zaterdag krijgt een uitnodiging voor het sensationele Masterspringen op Indoor Twente op zaterdagavond 7 december. Een rubriek waar normaliter alleen topruiters en Twentse favorieten voor in aanmerking komen. 

Paardensportcentrum Lichtenvoorde viert tijdens Jumping Lichtenvoorde de opening van de nieuwe losrijhal van 22 bij 60 meter met Agterberg bodem, die ook in de wedstrijdhal van 45 bij 65 meter ligt. “Jumping Lichtenvoorde speelt zich dit jaar af over drie dagen, maar de intentie is om in de toekomst uit te groeien naar een groot evenement. Dankzij sponsoren kunnen we extra prijzengeld uitkeren, waarbij Indoor Twente voor de kers op de taart zorgt. De accommodatie heeft een internationale allure en met zulke prijzen verwachten we mooie rubrieken”, vertelt Wendy Scholten namens de concoursorganisatie. 

Indoor Twente speelt daar graag op in. “Als internationaal concours proberen we heel duidelijk de verbinding te zoeken tussen breedtesportwedstrijden en het internationale werk. Indoor Twente bood altijd onderdak aan het Open Twents Verenigingskampioenschap, maar door de infrastructuur is dat dit jaar niet meer mogelijk. We hebben naast de gebruikelijke Twente Cup finales een L en M-springrubriek in het programma opgenomen en geven landelijke ruiters met de gratis startplaatsen in Vragender een extra mogelijkheid om deel te nemen aan ons evenement”, vertelt Chris van Dam namens Indoor Twente.

Inschrijven voor Jumping Lichtenvoorde is nog mogelijk.

Zie ook de websites www.indoortwente.nl en www.psclichtenvoorde.nl

Foto van Wendy Scholten

Meer Springen

DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)
Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)