GP Dinxperlo voor Harrie Wiering

DINXPERLO - Harrie Wiering (foto) heeft zondag op de terreinen van manege 't Hesselink met World Wide (v. Corland) de Grote Prijs van Dinxperlo gewonnen. Wiering was in de nationale wedstrijd over 1,40 meter in de barrage ruim anderhalve seconde sneller dan streekgenoot Henri Stegeman met Zhiehmara (v. Guidam). Hans van der Kolk eindigde met Ulady als derde en met Ziezo als vierde. Gijs Mosman legde met Toline in de derde tijd, maar met een springfout, beslag op de vijfde positie.

Steven Veldhuis triomfeerde zaterdag met Adonis in de spannende klasse Z. De Haaksbergenaar bleef in de barrage Sabine Bouwman met Zaino en Megan Jansen met BMC Zelina voor. Ook Desiree Kemper met Zeldzaam en Sarah Koppelman met Wisteria bleven foutloos in de extra omloop.

Don Willemsen werd zondag met Bco Quite on Z derde in de klasse ZZ en werd daarin op de voet gevolgd door Wiering met Hercules. De eerste twee plaatsen waren voor Paul Janssen met Zidane en Niels Brussen met Village Prince.

Jurre van Bommel won met Ace of Diamonds  de klasse Z van zondag. Alleen de nummers twee en drie, Hanno Ellermann met Annette en Wendy Scholten met Blom's Alina bleven net als de Ruurlonaar foutloos. Lars Bökkerink pakte met twee tijdfouten op Vargo de vierde stek, Harrie Wiering met vier strafpunten op World Wide de vijfde.

Malou Oude Luttikhuis haalde met Ugrid M de eerste prijs af in de klasse M. Harrie Wiering werd tweede met Remmits Atlantis, Paul Janssen derde met Winirisja. Zaterdag moest Steven Veldhuis met Zidaney genoegen nemen met de tweede stek achter een veel snellere Scottie Barclay met Contentino. Kim Bril (derde) maakte met Mallorca een springfout in de beslissende omloop en was ook niet rap genoeg,

Wendy Scholten eiste zondag een dubbele zege op in de klasse L. Met Blom's Impressed en met Blom's Chanella greep ze de eerste en de tweede plek. Hilde van Eerden volgde als derde met Hietbrink's Zycate.
Een dag eerder was Steven Veldhuis ook in deze klasse al tweede geworden. Met Alimolga moest hij Julian Kok met Amalve Eb voor laten gaan. Dit keer stuurde Kim Bril Billy Phin naar de derde plek.

 

Meer Springen

OMMEN – Net als een dag eerder in de eerste kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs van het CSI3* Ommen was Hessel Hoekstra in de tweede... (03-07-2026)
OMMEN - De eerste kaarten zijn geschud bij CSI Ommen en een groep ruiters is al verzekerd van een startbewijs voor de strijd om de Grote Prijs over 1... (03-07-2026)
OMMEN – De naam Hoekstra als winnaar van een rubriek bij springwedstrijden is allang geen uitzondering meer. De zege van Marit Hoekstra tijdens CSI... (01-07-2026)
ALMELO – De Almelose Ruiterdagen zijn woensdag alsnog vroegtijdig afgebroken. De te verwachten enorme hitte van deze dagen heeft de organisatie... (25-06-2026)
ROTTERDAM – Willem Greve lag lang op koers om net als in 2023 de Grote Prijs van Rotterdam te winnen. Hij finishte uiteindelijk als derde met zijn... (21-06-2026)
ROTTERDAM – Annelies Vorsselmans eindigde zaterdag verdienstelijk als tweede in de rubriek over 1,50 meter met barrage tijdens het CHIO Rotterdam. (20-06-2026)
ROTTERDAM – Na de winst vorig jaar was er vrijdagavond een vijfde plaats voor de springruiters van TeamNL in de Longines League of Nations van... (19-06-2026)
VRAGENDER – Met een derde plaats in de strijd om de Grote Prijs van Outdoor Gelderland tekende Hessel Hoekstra zondag met zijn twaalf jaar oude... (14-06-2026)
VRAGENDER – Willem Greve bleef zaterdag tijdens het CSI3* Outdoor Gelderland niet ver verwijderd van de zege in de rubriek over 1,40 meter op tijd. (14-06-2026)
VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)