HAAKSBERGENAAR DRIE MAAL IN TOP TIEN IN TOPS INTERNATIONAL ARENA VALKENSWAARD 

Goede resultaten van Steven Veldhuis

Steven Veldhuis met Installera Balia Rs

VALKENSWAARD – Steven Veldhuis sloot zaterdag de rubriek over 1,40 meter op tijd voor de Medium Tour van het CSI2 af met een keurige tweede plaats.

Met de vosmerrie Installera Balia Rs (v. Emerald) noteerde de Haaksbergenaar een tijd van 64,23 seconde. Dat was 1,13 seconde minder snel dan winnaar Michael Pender met Hhs Fortune (63,10).
In de proef over 1,35 meter met ingesloten barrage voor de Small Tour eindigde Veldhuis met zijn schimmelhengst Gezellig (v. Wietvot) als achtste. Dairmuid Howley ging hem als zevende net vooraf met de bruine hengst Clover VA (v. Cormint).

Ook in de wedstrijd voor jonge paarden van het CSI1 reed Steven Veldhuis naar een plek in de top tien. Met de bruine hengst Equus Tame (v. Qlassic Bois de Margot) finishte hij als zevende. Gerco Schröder werd tiende met de schimmelruin Glock’s Briljant Berlin (v. Berlin). Schröder pakte ook nog een negende plek in de rubriek over 1,35 meter op tijd met de voshengst Glock’s Novellist (v. Carrera VDL). Caroline Müller eindigde twee posities voor hem als zevende met de bruine ruin Jack (v.Marius Claudius).

In de door Jessica Springsteen met Hungry Heart gewonnen slotrubriek van zaterdag over 1,50 meter op tijd was Frank Schuttert met de vosruin Kinky van het Gildenhof (v. Nabab de Reve) goed voor de zevende notering.

Eric ten Cate legde in het Belgische Bornival met de bruine ruin Ivoor (v. Eldorado van de Zeshoek) beslag op de tiende plaats in de rubriek over 1,40 meter met barrage. De Belg Koen Vereecke won met l'Esmeralda van 't Meulenhof.   
 

Meer Springen

»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)