Gert-Jan Bruggink op goede weg

MüNCHEN - Ook in de Grote Prijs van München gelukte het Gert-Jan Bruggink opnieuw om met Primeval Dejavu een hoofdrol te spelen. Zij eindigden nu als vierde. De zege ging naar een ontketende Brit John Whitaker, die Argento in de tweede manche tot zeer grote spoed aanzette en uiteindelijk net iets sneller was dan de Amerikaanse Audrey Coulter met Acorte. De Duitser Denis Nielsen eindigde met Come Undone als derde.

Na de zege in de Grote Prijs van Hannover twee weken geleden was ook deze topklassering een bevestiging dat Bruggink op de goede weg is.

Deze Grote Prijs werd verreden volgens een zelden toegepaste formule. De beste dertien combinaties van de eerste manche gingen van start in de tweede ronde. Maar alle combinaties vertrokken daarin met een schone lei. Van de 49 starters bleven acht combinaties foutloos en vier liepen een strafpunt op voor het overschrijden van de toegestane tijd.

Wout-Jan van der Schans (Nijkerk) was met Capetown de snelste combinatie met vier strafpunten en stond daardoor dertiende na de eerste manche. Ook in de tweede manche liep Van der Schans tegen een springfout aan, waardoor hij als tiende eindigde. (Bron KNHS)

UITSLAG GROTE PRIJS
1) John Whitaker (Eng) - Argento (Arko III x Gasper) - 0 / 0 - 33.32
2) Audrey Coulter (USA) - Acorte (Acorado x Stakkato) - 0 / 0 - 33.64
3) Denis Nielsen (Dui) - Come undone (Clinton I x Grandeur) - 0 / 0 - 35.03
4) Gert-Jan Bruggink (De Lutte) - Primeval Dejavu (Heartbreaker x Ramiro) - 0 / 0 - 35.05
10) Wout-Jan van der Schans (Nijkerk) - Capetown (Oklund x Carlino) - 0 / 4 - 34.79
17) Denis van den Brink (Nijkerkerveen) - Royal Dream (Indoctro x Nimmerdor) - 4
19) Jeroen Dubbeldam (Weerselo) - Zenith SFN (Rash R x Fuego du Prelet) - 4

Meer Springen

»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)