MET GLOCK’S ZARANZA TWEEDE IN GROTE PRIJS OLDENBURG

Gerco Schröder grijpt net naast zege

OLDENBURG – Gerco Schröder greep zondag net naast de zege in de Grote Prijs van Oldenburg. Met de veertienjarige bruine hengst Glock’s Zaranza (v. Karandasj x Heartbreaker) kwam de Tubbergenaar precies 0,2 seconde te laat door de finish om de Duitser Mario Stevens met Landano van de winst af te kunnen houden in de wedstrijd over 1,55 meter.

Schröder was een van de acht kandidaten voor de eindzege, van wie er uiteindelijk zeven ook in de beslissende omloop foutloos bleven.

Robert Vos eindigde zondag met zijn donkerbruine ruin Scotch als derde in een rubriek over 1,50 meter op tijd. De overwinning ging naar landgenoot Jur Vrieling op Baltic VDL, die bijna vijf seconden sneller was. Twee dagen eerder werd Gert-Jan Bruggink met de vijftienjarige bruine ruin Vampire (v. Marome Nw x Voltaire) derde in de rubriek over 1,45 meter met barrage.  
 
Pia-Luise Aufrecht finishte zondag als zesde in een proef over twee fasen (1,40 meter) met haar zevenjarige bruine merrie Daria Z (v. Diamant de Semilly). Ben Schröder werd achtste bij het progressief springen over 1,40 meter met joker met zijn achtjarige vosruin Marco V (v. Lord Z), broer Gerco negende in de door Kim Emmen op de merrie Gikke gewonnen finale van de Youngster Tour over 1,40 meter van het CSI1 met de een jaar jongere zwartbruine ruin Alpha Nero (v. Quality Nero).

Foto Gerco Schröder met Glock's Zaranza © Stefano Grasso/GCT

Meer Springen

»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
»
Jennifer Munsterhuis kende een geslaagd weekend bij het CSI1* in het Italaanse Busto Arsizio. Met haar negenjarige vosmerrie Pebble Beach (v. Arezzo... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij liefhebbers van de paardensport ... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij paardensportliefhebbers in de... (13-04-2025)
»
Alweer vijf jaar is Hessel Hoekstra de topruiter van Stal Wiefferink in Wierden. Een samenwerking die al resulteerde in mooie successen. Tijdens het... (12-04-2025)
»
Het succes van haar paard Imagine met Kim Emmen in 2024 galmt voor Conny Viscaal ook het jaar erop nog behoorlijk na. In Den Bosch werd de door haar... (11-04-2025)
»
KRONENBERG - Hessel Hoekstra is het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg goed begonnen. De ruiter van Stal Wiefferink legde in de eerste kwalificatie... (10-04-2025)
»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)
»
ERMELO –De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft springpaard Imagine vastgelegd. De twaalfjarige ruin (v. Cassini Gold) van de eigenaren Conny... (04-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve begon zijn eerste wereldbekerfinale donderdag met de vijftiende plaats in het eerste onderdeel, een wedstrijd op snelheid en... (03-04-2025)
»
BASEL – Willem Greve bijt donderdagavond in Basel tijdens zijn eerste deelname aan de finale voor de Wereldbeker springen het spits af voor Nederland... (03-04-2025)