Gerco Schröder verslagen in barrage

BREMEN - Op de slotdag van Euroclassics in Bremen veroverde Gerco Schröder met Eurocommerce Top Secret een tweede plaats in de rubriek 1,50 meter met barrage. De Tubbergenaar moest zijn enige tegenstander in de extra rondgang, de Duitser Jörg Peper, voor laten gaan. Het verschil tussen beiden bedroeg 1,89 seconde.
Gert-Jan Bruggink sloot de Grote Prijs van Bremen (1,55 meter) als achtste af met Primeval Wings na een fout in het basisparcours. Katarina Offel won met KWPN'er Uno.

Bruggink boekte met Wings ook nog een vierde plaats in de 'individual ranking'. Net als Jeroen Dubbeldam, achtste met BMC Van Grunsven Whisper, noteerde hij na een foutloze erste ronde een fout in de tweede ronde. De winst ging naar de Zwitser Theo Muff, die met Acomet beide keren en in de barrage geen misser beging.

Zaterdag was er een teamwedstrijd. Daarin eindigde het tweede Nederlandse kwartet als tweede. Van dit viertal bleven Gert-Jan Bruggink met Primeval Wings en Jeroen Dubbeldam (Weerselo) met BMC Van Grunsven Whisper foutloos. Marc Houtzager (Rouveen) met Opium VS. Houtzager noteerde een strafpunt voor het overschrijden van de tijd. Gerco Schröder liep als vierde ruiter met Eurocommerce Baltimore tegen drie springfouten aan, waardoor zijn resultaat werd geschrapt. Duitsland won met 0 strafpunten. 

Merle Tasche haalde zondag nog een derde plaats op met La Toya 44 in de twee fasen-rubriek over 1,40 meter.

Meer Springen

»
ERMELO - De springruiters van TeamNL met Willem Greve en Hessel Hoekstra in de gelederen eindigden vrijdag in de prestigieuze wedstrijd voor de... (23-05-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven en Stef Veldhuis stalen afgelopen weekend de show tijdens Sectolin Jumping Haaksbergen met samen liefst vijf zeges. Vader Steven... (20-05-2025)
»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)