Frank Schuttert baas in eigen huis

STEGEREN - Winnen op eigen bodem is niet iedereen gegeven. Het lukte Frank Schuttert zaterdag wel. Tijdens Jumping De Driehoek pakte hij met Winchester (foto) het kampioenschap van Stegeren, het hoofdnummer van de dag op de terreinen van de familie Schuttert. Anne-Liza Makkinga kwam met Boeve's Montreux maar twaalfhonderdste seconde te kort om de lange ruiter uit Stegeren van de zege te kunnen afhouden. Sjaak Sleiderink moest met BMC Angel Rose genoegen nemen met de derde positie. Lieke Ophof werd achtste met Welldone, Peter Olthof negende met Winston.

Demi Dijks won de rubriek over 1,30 meter na barrage. Met Chelsea hield hij Bert-Jan Zuidema op Zepp ruim een seconde achter zich. Vanwege het grote deelnemersveld waren er dubbele prijzen te verdelen, zodat ook Zuidema een eerste plek kreeg toebedeeld. Eric ten Cate met Zuidpool en Bjorn Egberink met Abies eisten de derde plaatsen op, Hans Brugman pakte met Zaidolin een van de vierde posities, Steven Veldhuis was met Armani goed voor een vijfde plek. 

Mareille van Geel-Schröder schreef de rubriek voor vijfjarige paarden op haar naam met Brayn. Willem Greve pakte met Bernini de vijfde en met Baronie de zesde plek. Steven Veldhuis werd achtste met Bailando en Mareille Schröder ook nog tiende met Baron.

Daphne van der Schaar was met Munsterhuis Sportcars Giullie sucesvol in de strijd voor vierjarige paarden. Ze deelde de koppositie met Sonja Vlaar en Cosun. Henri Stegeman werd derde met Calanta.

Voor uitslagen zie jumpingdedriehoek

Meer Springen

»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)
»
BENTELO – Het concours van De Hagmolenruiters in Bentelo is komende weekend het decor van de eerste wedstrijd voor de Twentse grascompetitie. Het... (17-07-2025)
»
LA CORUNA – De Nederlandse springruiters zijn het EK in  het Spaanse La Coruna bescheiden begonnen. In de eerste kwalificatie van de titelstrijd... (17-07-2025)
»
RIESENBECK – De pas vijftienjarige Faye Louise Vos veroverde afgelopen weekend zilver met het nationaal juniorenteam tijdens het EK in Riesenbeck.... (14-07-2025)
»
RAALTE – Jarno Hesselink, eerder dit jaar al de beste indoor, zegevierde afgelopen weekend met No Mercy ook outdoor in de strijd om de regiotitel van... (14-07-2025)
»
OMMEN - Nog altijd revaliderend van zijn gebroken heup heeft Frank Schuttert het thuisfeest op CSI Ommen op zondagmiddag laten exploderen. Negen jaar... (13-07-2025)
Annelies Vorselmans met C. Kulottie W Z tijdens de prijsuitreiking en in actie. Foto's © Fototrailer
»
OMMEN – Annelies Vorsselmans duldde zaterdag tijdens CSI Ommen niemand in haar buurt in de finale van de Medium Tour over1,45 met winning round. Met... (12-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)