Finale ZZ voor Hilde Woudstra

GEESTEREN - Het was al na elven in de avond, toen Hilde Woudstra vrijdag voor het slotakkoord tekende van een dag CSI Twente waarin Twentse combinaties de lakens uitdeelden. De amazone uit Daarle was met Titania de beste in de finale van de klasse ZZ. Van het vijftal in de barrage bleef behalve Woudstra alleen Vicky Helthuis met Chappeau foutloos. De Weerselose was echter vierhonderdste seconde te langzaam om Hilde Woudstra van de koppositie te kunnen verdrijven.

Sandra van den Outenaar was wel bijna twee seconden sneller dan de twee Twentse amazones, maar kwam niet verder dan de derde plaats omdat ze met Acetto du Lys een balk uit de lepels tikte. Bij kunstlicht raakten Lisa Everts met Archem B en Jens Wawrauschek met Chelltago het spoor bijster. Ze haakten vroegtijdig af en deelden de vierde positie.

Vincent Geerink besliste de finale van de klasse Z in zijn voordeel. Met Annebel was hij met zijn tijd van 43,65 seconde aanzienlijk rapper dan Amke Bekhuis met Cassilia (49,23). Ook Michael Kearnis met Let it be you en Eric Naberink met Wayne Rooney haalden de extra omloop, maar zij moesten het met snellere chrono’s dan Geerink en Bekhuis doen met de posities drie en vier. Vicky Helthuis werd vijfde, nadat ze in het basisparcours de tijd licht had overschreden.

Amke Bekhuis was de sterkste van acht kandidaten voor de winst die overbleven in de eindstrijd van de klasse M. Met Cambell reed ze in 40,46 seconde naar de overwinning. Pia Brinkman nam met Duveltje B de tweede plek voor haar rekening. Sven Peters eiste met Channel de derde prijs op (41,39) en bleef Fred van Straaten met Donnalier (41,47) en Joukje Laarman met Aranka van de Zuuthoeve (41,57) nipt voor.

Ties Rothstegge trok de winst naar zich toe in de finale van de klasse L. Met Nosebreaker was hij ruim een seconde sneller dan nummer twee José van Dalfsen met Wipeout, terwijl Fleur Murris hem met Django Beer op meer dan drie tellen volgde. De vierde en vijfde prijs gingen naar Emily Sanders met Cairo Maximus en Jarno Hesselink met Don Juan.
 
Foto Hilde Woudstra met Titania van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)
»
In navolging van de Almelose Ruiterdagen, de Schröder Masterclass én de KNHS omarmt ook Hippisch Geesteren het razendsnel in populariteit groeiende... (19-08-2025)