REEKS AAN ZEGES VOOR REGIORUITERS TIJDENS OUTDOOR VRAGENDER

Dubbelop voor Jennifer Munsterhuis

Jennifer Munsterhuis met Pebble Beach.

VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met Pebble Beach en Indy bezette ze de eerste en de tweede plaats.  

Gert-Jan Bruggink mocht met For the Moment de vijfde prijs in ontvangst nemen. Met hetzelfde paard schreef Bruggink donderdag de rubriek over 1,35 meter op zijn naam, voor Jasmin Seppälä met Lord Toulon. Mart IJland finishte als vijfde met Niancard EB.

Jennifer Munsterhuis had donderdag al de tweede positie opgeëist in de door Wendy Scholten met Mogwai WS gewonnen rubriek over 1,30 meter. David Ljungcrantz met Namelia, Remco Been met Look O Look en Mart IJland met A Golden Coco Z bezetten de plekken drie tot en met vijf.

Mart IJland foutloos derde
In de afsluitende Grote Prijs over 1,40 meter met barrage werd IJland foutloos derde met Magnum Ve en na een springfout vijfde met Lucardi. Jasmin Seppälä eindigde als zevende met Attention Z. De winst was voor Harrie Wiering met Harley.

In een rubriek over dezelfde hoogte op vrijdag eiste Ljungcrantz met Namelia de zevende stek op  en finishte IJland als negende met Niancard EB en als tiende met Nils Smh. Mayke Leusink won over 1,30 meter met Galobke en troefde daarin Rianne Nalis met Anemoon van het Lindehof Z af met het minieme verschil van 0,02 seconde.

Daniek Wiesemann zegevierde zaterdag over 1,25 meter met Olympia. Ze volgde daarmee het voorbeeld van Enola Mulder, die donderdag over 1,20 meter de beste was met Trudeau. Triin Bergmann pakte met Nicky B de derde prijs mee.

Ester Damman-Blekkink versloeg vrijdag met Chablis Z Mayke Leusink met Pilatus Pas in de strijd om de winst over 1,10 meter.

Drie keer raak
Drie regioruiters reden naar overwinningen in evenveel rubrieken over 1,00 meter. Jesse Seiger scoorde zondag liefst 85 stijlpunten met Donna Lucardie Z en verwees daarmee Daniek Wiesemann met Casper van de Thaborhoeve (80) en zichzelf met Pacman (79.5) naar de tweede en derde plaats. Over 1,05 meter op stijl was Seiger met Pacman wel de nummer één.
Reinske Anzarouti-Wassenaar scoorde donderdag met Ronja T 77 punten over 1,00 meter. Rosalie Morsink had zaterdag met Pourqoi Pas voor haar overwinning voldoende aan 75 punten. Floor Spanjaard volgde als tweede met Gardo EST.
Jacques Wilmink tenslotte liet zaterdag met Moonlight een derde positie noteren in de strijd over 1,15 meter.

Meer Springen

»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)
»
In navolging van de Almelose Ruiterdagen, de Schröder Masterclass én de KNHS omarmt ook Hippisch Geesteren het razendsnel in populariteit groeiende... (19-08-2025)
»
Al tientallen jaren is Marian Boerman een zeer gewaardeerde verschijning bij concoursen binnen de gemeente Tubbergen. Dat is ze nog steeds, ook nu ze... (18-08-2025)
»
Hippisch Geesteren brengt van woensdag 20 tot en met zondag 24 augustus vijf dagen lang vanaf 8.00 uur springsport op alle niveaus. Dit keer dus voor... (17-08-2025)
»
Bij het momenteel ontbreken van een voorzitter verdeelt Rob Scherphof de taken van preses van PSV Sint Joris samen met de andere bestuursleden Robert... (16-08-2025)
»
STEGEREN – Steven en zoon Stef Veldhuis heersten vrijdag in de hoogste rubrieken tijdens het concours van de Heideruiters op de terreinen van de... (16-08-2025)
»
TUBBERGEN – De Schröder Masterclass is een garantie voor spektakel. De 24ste editie van het evenement op het Tubbergse stadhuisplein voor de... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het plein voor de Pancratius Basiliek in Tubbergen was op de maandag tijdens de Schröder Masterclass gebruikelijk het domein voor de... (12-08-2025)
»
HOUTEN – Amke Bekhuis presteerde zondag uitstekend met de tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* in Houten. Met haar tienjarige... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het venijn in de strijd om de Ladies Cup tijdens de 24ste editie van de Schröder Materclass zat zaterdag weer eens in de... (10-08-2025)
»
Organisaties van sportieve evenementen drijven doorgaans in hoge mate op de inzet van vrijwilligers. Ze vormen vaak het cement van het bouwwerk, dat... (09-08-2025)
»
HOUTEN – Gerco Schröder is aardig op dreef bij het CSI in Houten. Met zijn negenjarige vosruin Chactula PS (v. Exelero 2) bezette hij vrijdag de... (08-08-2025)
»
DUBLIN – Willem Greve won vrijdag met de foutloos gebleven springruiters van TeamNL met overmacht en overtuiging de landenwedstrijd van het... (08-08-2025)