Dubbeldam tweede in Euroclassics

BREMEN - Jeroen Dubbeldam heeft in het hoofdnummer van het Euroclassics Pferdefestival in Bremen net naast de overwinning gegrepen. Met de negenjarige hengst BMC Quality Time TN (v. Quantum) kwam de Weerseloër met een tijd van 37,84 net te kort tegen de Zweed Rolf-Göran Bengtsson, die met Quintero la Silla 37, 29 nodig had. Philip Weishaupt was met Monte Bellini (34,02) aanzienlijk sneller dan de nummers een en twee, maar gooide een balk uit de lepels. Dat overkwam ook Julia Kayser, de vierde en laatste deelnemer aan de barrage, met BMC Okometa (38,66).   

In de loodzware wedstrijd belandde Gert-Jan Bruggink ondanks tweee springfouten met Cash Junior nog op de negende plaats. Dubbeldam verdiende met zijn prestatie 9500 euro.

Wesley Heijdens hoefde zaterdag in de hoofdrubriek van de dag tijdens het Pferdefestival van Bremen alleen Marc Houtzager voor te laten gaan. Met Continio reed Heijdens in de barrage van de 'Classic Highlight' over 1,50 meter naar een tijd van 35,98 seconde. Houtzager was met Sterrehof's Tamino nog behoorlijk sneller: 35,10.  De ruiter verdiende met zijn tweede plek een bedrag van 4600 euro, voor Houtzager lag 6400 euro klaar. Jeroen Dubbeldam eindigde zaterdag met BMC Quality Time TN als derde in de Euroclassics Team Trophy in Bremen. Met een tijd van 62,23 seconde gaf hij meer dan twee seconden terrein prijs op winnaar Toni Hassmann met Lutanic (59,94).
Stephanie Brugman finishte als achtste in de rubriek over 1,45 meter met barrage voor de Young Masters Leugue. Met Witness van 't Paradijs was ze snelste vierfouter in de eerste ronde. Zeven Duitsers maakten in de barrage uit, wie winnaar werd. Maurice Tebbel was de sterkste met Chevignon. 

Foto Jeroen Dubbeldam van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)