Dijks, Vos en Schuttert sterk

DORTMUND – Nuri Dijks, Robert Vos en Frank Schuttert boekten de afgelopen dagen prima resultaten bij het international concours hippique in Dortmund. De beste klasseringen van een regionale vertegenwoordiger in Dortmund kwamen van Nuri Dijks. 

Met de tienjarige schimmelmerrie Hisaura van Heike (foto) won de in Gronau woonachtige ruiter twee keer op superieure wijze in proeven over 1,35 meter tegen de klok. Met de twaalfjarige schimmelruin Addison werd hij ook nog tweede in een wedstrijd over 1,45 meter op tijd.

Robert Vos eindigde zaterdag met zijn tienjarige bruine ruin Don Gretzky (v. Corlensky x Donnerhall) als tweede in de kwalificatie voor de Masters League Finale over 1,50 meter met barrage achter Julie Epaillard met Cristallo.

In de Grote Prijs van Dortmund over 1,60 meter legde Vos zondag met zijn zeventienjarige donkerbruine ruin Carat (v. Cardento x Krevad) beslag op de zesde plaats, net achter Frank Schuttert met zijn negenjarige bruine hengst Chianti’s Champion. De jonge Sanne Thijssen was met Con Guidam veruit de sterkste in het hoofdnummer in Dortmund.

Frank Schuttert reed vrijdag naar een vierde plaats in de eerste kwalificatierubriek 1,50 meter met Chianti’s Champion. Met hetzelfde paard kwam hij ook uit in de wedstrijd voor ruiters tot 25 jaar en dat leverde de Ommenaar een tweede plek op achter de Belg Constant van Paesschen met Colore van de Helle.

Wesley Mulder pakte met de negenjarige bruine ruin MacLaren Z (v. Marome NW x Aldatus) een derde plek in de door Nuri Dijks als tweede afgesloten rubriek over 1,45 meter. In de proef Jump and Drive eindigde Mulder als achtste met de achtjarige bruine merrie Elissimo (v Guidam x Wellington).

Gert-Jan Bruggink tenslotte sloot donderdag met zijn zevenjarige schimmel Galant V Z (v. Guidam x Voltaire) een optreden als achtste af.

Meer Springen

»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)