CH Albergen nu ook nationaal

ALBERGEN - In Albergen wordt van vrijdag tot en met zondag het almaar uitdijende hippische evenement van de rijvereniging Het Twentsche Ros gehouden. Hoogtepunten zijn hier de primeur van de nationale springrubriek over 1,40 meter op zaterdag, ter voorbereiding op het NK dat een week later in Mierlo wordt verreden en natuurlijk de strijd om de Grote Prijs van Albergen op zondag.

Elke landelijke topruiter maakt de gang naar het Erve Kemna in Albergen. In de zwaarste rubrieken verschijnen namen als Gert-Jan Bruggink, Bjorn Egberink, Anne-Liza Makkinga, Chantal Regter, Tom Brinkman, Ben en Wim Schröder, Stephanie Brugman, Liza Tiebot, Wesley Heijdens, Gerben Morsink, Peter Olthof, Jesper Romp, Eric ten Cate en Steven Veldhuis aan de start.

Ook staan op de slotdag van het CH Albergen de nationale ponycompetities om de KNHS Hartog Lucerne Trophy, de KNHS Roelofsen Raalte Trophy en die om de KNHS van den Boogerd Cup voor junioren en young riders op het programma. De aanstormende nationale jeugdtalenten krijgen dus weer een plek in het drukke programma van het CH Albergen.

Bovendien is het strodorp goed gevuld met stands, zijn de consumptieprijzen laag gehouden op 1 euro en is er een fraai randprogramma. De zware dressuur wordt dit jaar niet gehouden in verband met het Dressuurfestival Almelo. Tot en met de klasse M2 wordt echter in Albergen ook dressuur gereden. 

Meer info: www.twentserosalbergen.nl 

Speciaal voor het CH Albergen werd vorige week een sloot gegraven. Foto Jet Bonvanie.

 

Meer Springen

»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)