Ben Schröder geregeld in de prijzen

VALKENSWAARD - Ben Schröder hoefde zaterdag alleen de Belg Michael van den Bosch en Watch Me voorrang te verlenen in de rubriek voor zes- en zevenjarige paarden tijdens het CSI in Valkenswaard. De Tubbergenaar eindigde op de terreinen van oud-topruiter Jan Tops als tweede met BMC Claire. In deze wedstrijd legde Jorn Emschhoven met VDL Groep Zimba vijfde en met VDL Groep Zucarlos zesde.

Jorn Emschoven zat ook goed van voren in de rubriek over 1,20 meter direct op tijd. Hij werd vijfde met CDL Groep Zimba en achtste met VDL Groep Zucarlos.

Ben Schröder is goed op dreef op Brabantse bodem, want hij reed nog diverse keren prijs. Zo liet hij zich vrijdag al van voren zien in de rubriek over 1,45 meter met barrage, waarin hij Unaniem naar een fraaie vierde plaats stuurde. Jos Lansink noteerde met Calistro 17 de zevende positie, Chantal Regter werd met Uno negende en Wim Schröder met Ultimo elfde.

Met Eurocommerce Seoul was Ben Schröder in het 1,40 meter-springen direct op tijd goed voor de negende plaats. In deze rubriek werd Tom Brinkman met Valesca netjes vierde en finishte Jos Lansink op Canezaro met een tijdfoutje als veertiende.

In de vrijdagrubriek voor de jonge paarden over twee fasen eindigde Ben Schröder in de zandarena als elfde met BMC Claire. Chantal Regter zat met Eurocommerce Osaka goed van voren met een vijfde plek en ook haar vriend Tom Brinkman met Zero (achtste) en Wim Schröder met Zamoerai (zestiende) bleven zonder fouten.

Chantal Regter deed het met een negende plaats op de achtjarige Belgische vosruin BMC Casper de Muze ook goed in het springen over 1,35 meter tegen de klok. Gerco Schröder met Eurocommerce Pensylvania (vijftiende) en Jos Lansink met Calimero van 't Roth (zestiende) hielden de lei eveneens schoon.

Op het parcours over 1,45 meter in de Big Tour was Ben Schröder zaterdag met Eurocommerce op de twaalfde stek de beste vertegenwoordiger uit de regio.

Foto Ben Schröder van Lenneke Veerbeek/TC Tubantia

Meer Springen

»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)