Annet Willems maakt indruk

MARIENHEEM - Annet Willems-Vos uit Wierden maakte zaterdagavond veel indruk in de finale van de Medium Tour. Op het parcours over 1,40 meter greep ze met de imponerende springende negenjarige Armagedon (Solitair x Cavalier) maar net de hoofdprijs. Van de 52 gestarte ruiters haalden er tien de barrage. Willems hoefde zich alleen gewonnen te geven tegen Ibrahim Bisharat. De drievoudig olympisch deelnemer uit Jordanië, al enkele jaren op stal bij Jos Lansink, nam een riskante, maar geslaagde route binnendoorroute met de elfjarige vosruin Bowie Z (Balou du Rouet Z x Jumpilot).

De derde prijs ging naar Niels Nanning met de zelf gefokte Belrose (Action Breaker x Equador). Sander Geerink op Adelgraaf (Burggraaf x Voltaire) en Suus Kuyten op Dallas du Domaine Z (Darco x Calido I) waren sneller dan Annet Willems-Vos, maar finishten als vierde en vijfde met een balk. Robert Vos stuurde Wilco B naar de achtste plek en Ben Schröder eindigde met Anoniem als tiende. Beiden noteerden twee springfouten.

Derde zege Jesper Romp
In de overige rubrieken viel Jesper Romp op, die inmiddels drie proeven gewonnen heeft. Hij pakte zaterdag de rubriek over 1,30 meter met Lancelot du Paradis (v. Enzo du Reverdy), die in eigendom is van de vader van Ibrahim Bisharat. Sander Geerink met Spectrum (v. Spartacus) en Ellen Zwijnenberg met Cunotaire V werden tweede en derde. De plaatsen vijf tot en met toen werden bezet door achtereenvolgens Fred van Straaten met Celottie HS, Harrie Wiering met Alieone, Vincent Geerink met Belle Rosa, Conor Drain met Dobalia, Bjorn Egberink met Bentley en Fabienne Roelofsen met Hallo Hallo.

Jesper Romp won met Vive la Vie (v. Emilion) na barrage ook de finale van de Small Tour over 1,20 meter. De tweede stek was hier voor Maureen Bonder met Une Star de Bacon (v. Quick Star). Dominique Roelofsen met Dante, Conor Drain met Cibalia en Gerco Schröder Dexter namen de posities drie tot en met vijf in. Gerco Schröder werd met Glock's Debalia ook nog achtste.

Conor Drain schreef de wedstrijd over 1,25 meter op zijn met Carmauxgraaf (v. Quasimodo Z). Suus Kuyten werd hier tweede op Wellington Times (v. Londontimes). Dominique Roelofsen reed met Capri Rubertha R naar de derde plek, Harrie Wiering met Dalton naar de zesde en Josta van Straaten met Dabelle S naar de tiende. 

In de finale om de Roelofsen Raalte Salland Cup klasse M voor landelijke ruiters ging Sander Naber met de winst aan de haal. Hij reed de zeer beloftevolle merrie Di Zigeunerin VDL (v. Zavall VDL). In de finale klasse L op vrijdag was Jannine van der Pol de beste met Colfajz (v. Bright Speed).

CSI Salland sluit zondag af met drie internationale rubrieken, waarvan de Roelofsen Horse Trucks Grote Prijs van Salland om 15.00 uur begint. De toegang is gratis.

Zie ook www.csisalland.nl

Meer Springen

»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
»
Jennifer Munsterhuis kende een geslaagd weekend bij het CSI1* in het Italaanse Busto Arsizio. Met haar negenjarige vosmerrie Pebble Beach (v. Arezzo... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij liefhebbers van de paardensport ... (13-04-2025)
»
Alweer vijf jaar is Hessel Hoekstra de topruiter van Stal Wiefferink in Wierden. Een samenwerking die al resulteerde in mooie successen. Tijdens het... (12-04-2025)
»
Het succes van haar paard Imagine met Kim Emmen in 2024 galmt voor Conny Viscaal ook het jaar erop nog behoorlijk na. In Den Bosch werd de door haar... (11-04-2025)
»
KRONENBERG - Hessel Hoekstra is het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg goed begonnen. De ruiter van Stal Wiefferink legde in de eerste kwalificatie... (10-04-2025)
»
Met Michael Greeve, Willem Greve, Hessel Hoekstra, Marc Houtzager en Gerco Schröder als kartrekkers mag het concours van Het Twentse Ros zich in de... (10-04-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis liet zich woensdag van zijn sterkste kant zien tijdens de tweede editie van het midweekse Sectolin Springen bij de... (10-04-2025)
»
Voorzitter Jos Brinkman kijkt uit naar een opnieuw succesvolle editie van het concours van Het Twentse Ros uit Albergen. Het evenement wordt van... (09-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve eindigde zondag in zijn  eerste finale van de strijd om de Wereldbeker springen op een heel mooie zevende plaats. De nationaal... (06-04-2025)
»
BASEL - Hoewel Willem Greve en Kim Emmen in het basisparcours van het tweede onderdeel van de wereldbekerfinale in Basel een springfout kregen... (04-04-2025)
»
ERMELO –De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft springpaard Imagine vastgelegd. De twaalfjarige ruin (v. Cassini Gold) van de eigenaren Conny... (04-04-2025)
»
BASEL - Willem Greve begon zijn eerste wereldbekerfinale donderdag met de vijftiende plaats in het eerste onderdeel, een wedstrijd op snelheid en... (03-04-2025)