Annelies Vorsselmans vijfde in GP

DRACHTEN – Annelies Vorsselmans sloot zondag De Grote Prijs van Indoor Drachten af met de vijfde plaats. Met haar bruine ruin Hermes de Mariposa (2007, v. Canturo x Powerlight) had ze in de barrage 41,51 seconde nodig om de finish te passeren. Dat was precies 2,1 seconde langzamer dan Cassio Rivetti die als vertegenwoordiger van Oekraine met de schimmelmerrie Chataja de hoofdrubriek van het Friese concours won. De in Weerselo woonachtige Belgische werd na die prestatie beloond met 3900 euro.

Willem Greve legde met de bruine Holsteiner hengst Carambole NOP (2006, v. Cassini x Converto II) na een springfout beslag op de zevende plek. Zijn tijd zou bij een foutloos parcours goed zijn geweest voor de met Marcus Ehning op Pret a Tout gedeelde derde positie. Remco Been werd negende met zijn bruine hengst VDL Holland van den Bisschop en Sander Geerink tiende met zijn vosruin Robinson.

Willem Greve eindigde met voshengst Dantos Hbc (v. Nabab de Reve x Cernunnus von Hof) als vierde in de finale voor zeven- en achtjarige paarden. De winst was voor Karel Cox met Quickchin. In de finale van de Small Tour was Jeroen Dubbeldam op de zevende plek de beste regionale vertegenwoordiger met de bruine hengst Carusso ls la Silla (2002, v. Montebello la Silla x Joost). Sander Geerink reed op het parcours over 1,40 meter met Colandro rond in de op een na snelste tijd, maar een balk leverde hem niet meer dan de tiende positie op. Cassio Rivetti was ook op dit onderdeel niet te kloppen, nu met Beau Limit.

Meer Springen

»
ERMELO - De springruiters van TeamNL met Willem Greve en Hessel Hoekstra in de gelederen eindigden vrijdag in de prestigieuze wedstrijd voor de... (23-05-2025)
»
HAAKSBERGEN – Steven en Stef Veldhuis stalen afgelopen weekend de show tijdens Sectolin Jumping Haaksbergen met samen liefst vijf zeges. Vader Steven... (20-05-2025)
»
KESSEL – Bas van der Aa schreef zaterdag tijdens het CSI3* Jumping Peel & Maas International in het Limburgse Kessel op fraaie wijze de... (19-05-2025)
»
KESSEL – Amke Bekhuis reed op de eerste dagen van Jumping Peel & Maas International in Kessel goed vooraan mee. In beide rubrieken over 1,40... (17-05-2025)
»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)