Anne-Liza Makkinga in voorste gelid

MOORSELE - Anne-Liza Makkinga liet zich vrijdag enkele malen in het voorste gelid zien tijdens het CSI in Moorsele. De Ommense haalde een tweede, een derde en een zesde prijs op. Makkinga leverde haar beste prestatie in de rubriek over 1,30 meter tegen de klok. Met Salinger Veldhoek hoefde ze alleen wereldkampioen Philippe le Jeune met Ballerina DC voor te laten gaan. Het verschil tussen beiden bedroeg precies drietiende seconde. Anne-Liza moest de tweede plek wel delen met Dominique Hendrickx, die met Gulliver precies dezelfde tijd nodig had.  

Ook Hilde Woudstra met Opala (elfde), Jeanette Corbeek met Warina (dertiende) en Susan Bevelsborg met Adventure (21ste) behoorden tot de foutloze combinaties.

Met Zazzle eindigde Makkinga in de openingsrubriek over 1,20 meter (twee fasen) als derde. Hier werd Hilde Woudstra met Ranie de Baugy 20ste zonder een fout te maken.

Demi Dijks eindigde in rubriek over 1,20/1,30 meter voor jonge paarden met Ameno als nummer vier twee plaatsen hoger dan Anne-Liza Makkinga met Boeve's Cleaveland. In deze rubriek verzorgden ook Daan van Geel met Zoe 23ste) en Jeanette Corbeek met One Million 25ste) en met Avanti (28ste) foutloze optredens.

In de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs over 1,40 meter met barrage werd Demi Dijks zevende met I Belong to You. In de extra omloop maakte hij twee springfouten. Mareille Schröder miste met Winston de barrage net door een tijdfout. Ze werd er vijftiende mee.

Foto Anne-Liza Makkinga van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
VALKENSWAARD – Met een machtige barragerit stelde Willem Greve zondag met de veertienjarige bruine hengst Grandorado TN NOP (v. Eldorado van de... (27-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)
»
BENTELO – Het concours van De Hagmolenruiters in Bentelo is komende weekend het decor van de eerste wedstrijd voor de Twentse grascompetitie. Het... (17-07-2025)
»
LA CORUNA – De Nederlandse springruiters zijn het EK in  het Spaanse La Coruna bescheiden begonnen. In de eerste kwalificatie van de titelstrijd... (17-07-2025)
»
RIESENBECK – De pas vijftienjarige Faye Louise Vos veroverde afgelopen weekend zilver met het nationaal juniorenteam tijdens het EK in Riesenbeck.... (14-07-2025)
»
RAALTE – Jarno Hesselink, eerder dit jaar al de beste indoor, zegevierde afgelopen weekend met No Mercy ook outdoor in de strijd om de regiotitel van... (14-07-2025)
»
OMMEN - Nog altijd revaliderend van zijn gebroken heup heeft Frank Schuttert het thuisfeest op CSI Ommen op zondagmiddag laten exploderen. Negen jaar... (13-07-2025)
Annelies Vorselmans met C. Kulottie W Z tijdens de prijsuitreiking en in actie. Foto's © Fototrailer
»
OMMEN – Annelies Vorsselmans duldde zaterdag tijdens CSI Ommen niemand in haar buurt in de finale van de Medium Tour over1,45 met winning round. Met... (12-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)