Amke Bekhuis buigt voor Bruin

ALMELO - Amke Bekhuis (foto) moest zaterdag tijdens het eerste outdoorconcours voor ponyruiters in de regio haar meerdere erkennen in Leontine Bruin. In de klasse Z/ZZ kwam Bekhuis tijdens de wedstrijden op de prima bodem van het Twents Hippisch Centrum met Kingston van de Westeres maar 0,33 seconde te kort tegen haar grote concurrente die dit keer Roky's Ryan Sb zadelde. Roxin van Weeghel was in de barrage met Toscane duidelijk langzamer en maakte ook nog een springfout.   

Nanouk Heerink zegevierde met Orchid's King in de klasse M. Ze had een kleine voorsprong van 0,38 seconde op Niels Overmaat met Orchid's Jolina. Ook Priscilla Jager gaf met Opbroeks Caya minder dan een seconde toe op de winnares.

Noortje Mentink was met Robbedoes duidelijk de snelste in de klasse L (categorie DE). Priscilla Jager met Opbroeks Caya en Kristel Brok met Romano werden tweede en derde. Susanne Zaalberg bleef met Kiki in de klasse L (ABC) Britt Busscher met Briël royaal voor.

Lauren Spikkert was met Pretty Woman goed voor 81 stijlpunten in de klasse B (DE) en daar kon de concurrentie niet tegenop. Noortje Mentink met Top Gun (79) en Quinn Dubbink met Veenvliet's Brown Bomber (76,5) bezetten de volgende posities.

Nina Dubbeldam bewees met Sissy in de klasse B (DE) het nodige talent te hebben meegekregen van vader Jeroen. Ze was met afstand de beste met 76,5 stijlpunt. Ook Susanne Zaalberg en Cindy (79) en Marell Engbers met Paris (72) moesten voor haar buigen.

Meer Springen

VRAGENDER – Met een derde plaats in de strijd om de Grote Prijs van Outdoor Gelderland tekende Hessel Hoekstra zondag met zijn twaalf jaar oude... (14-06-2026)
VRAGENDER – Willem Greve bleef zaterdag tijdens het CSI3* Outdoor Gelderland niet ver verwijderd van de zege in de rubriek over 1,40 meter op tijd. (14-06-2026)
VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)