Alle titels voor Hagmolenruiters

BENTELO - De Hagmolenruiters waren zaterdag de grote winnaars van de kampioenschappen springen van de Kring Twente in Bentelo. In de klassen B, L en M kwamen de titels terecht bij leden van de organiserende vereniging. Arno van den Burg was met Adore de beste in de klasse M, Kim Dreijerink (foto) zegevierde met Forfallo in de klasse L en Anne-Fleur Altena bleek met Zandora de beste in de klasse B.

Het eerste klassieke B-parcours werd met 54 stijlpunten gewonnen door Debbie Hammink met Butterscotch. Erna Bronsvoort met Charley sprokkelde er in het tweede klassieke parcours drie punten bij en won deze met 57 punten. Kringkampioene Anne-Fleur Altena eindigde in beide proeven als derde. 

De eerste rubriek, direct op tijd, in de klasse L werd een overwinning voor Peter Grondman met zijn Namelus-afstammeling Bredero in een tijd van 56,64 seconde. Dertienhonderste langzamer en tweede werd Jacques Wilmink met Bujwawies. Kim Stellingsma zette met Zogarakis de tweede L-rubriek naar haar hand. In de barrage klokte ze 36,64 seconden. Ze was daarmee dik vier seconden sneller dan nummer twee Kim Dreijerink met Forfallo.

Liseth Vetker overtuigde met Courweis in de eerste M-proef en troefde in 55,36 seconde Inge Biemont met Scoop af (59,01). Het tweede M-parcours werd een prooi voor Sander Geerink met Alexia, die met Wonder Full Whisper ook nog eens een derde plek op zijn naam schreef. Arno van der Burg met Adore nestelde zich op plaats twee, 

De nog maar net van een rugblessure herstelde Gerbert te Koppele won de gecombineerde Z en ZZ-rubriek met Watch Me, voor Andres Treves met Vega (55,67) en Peter Geerink met Zidane.

UITSLAG  

Meer Springen

»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)
»
BENTELO – Het concours van De Hagmolenruiters in Bentelo is komende weekend het decor van de eerste wedstrijd voor de Twentse grascompetitie. Het... (17-07-2025)
»
LA CORUNA – De Nederlandse springruiters zijn het EK in  het Spaanse La Coruna bescheiden begonnen. In de eerste kwalificatie van de titelstrijd... (17-07-2025)
»
RIESENBECK – De pas vijftienjarige Faye Louise Vos veroverde afgelopen weekend zilver met het nationaal juniorenteam tijdens het EK in Riesenbeck.... (14-07-2025)
»
RAALTE – Jarno Hesselink, eerder dit jaar al de beste indoor, zegevierde afgelopen weekend met No Mercy ook outdoor in de strijd om de regiotitel van... (14-07-2025)
»
OMMEN - Nog altijd revaliderend van zijn gebroken heup heeft Frank Schuttert het thuisfeest op CSI Ommen op zondagmiddag laten exploderen. Negen jaar... (13-07-2025)
Annelies Vorselmans met C. Kulottie W Z tijdens de prijsuitreiking en in actie. Foto's © Fototrailer
»
OMMEN – Annelies Vorsselmans duldde zaterdag tijdens CSI Ommen niemand in haar buurt in de finale van de Medium Tour over1,45 met winning round. Met... (12-07-2025)
»
OMMEN – Het missen van het EK springen vanwege een blessure van zijn toppaard Comthago VDL heeft vooralsnog geen negatieve invloed op de prestaties... (11-07-2025)
»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)