SJAAK SLEIDERINK DRIE KEER IN TOP TIEN TIJDENS BIJ CSI EXLOO

Zeges voor Rothstegge en Veldhuis 

Ties Rothstegge op archieffoto met Hamilton.

EXLOO – De eerste twee dagen van het CSI Exloo leverden evenveel Twentse zeges op. Ze kwamen op naam van Ties Rothstegge en Steven Veldhuis.

Rothstegge won woensdag de rubriek over 1,30 meter in twee fasen voor de Big Tour van het CSI1 met zijn zevenjarige donkerbruine ruin Ivar (v. Montender 2). Steven Veldhuis (foto hieronder) eindigde met de zes jaar oude bruine hengst Equus Tame (v. v. Classiq Bois Margot) als vijfde, Mart IJland werd zevende met zijn achtjarige bruine ruin Hero (v. Cantos).

Steven Veldhuis was donderdag de snelste op het parcours over 1,40 meter op tijd voor het CSI2 met zijn zevenjarige vosmerrie Installera Balia Rs (v. Emerald). 

Maud Wiefferink vormde woensdag met de zesjarige bruine hengst Agono de meest succesvolle Nederlandse combinatie in de wedstrijd over 1,30 meter op tijd voor de Small Tour van het CSI2. Sander Geerink volgde haar op de voet als vierde met Jacobus S. In de Medium en Big Tour was Conor Drain met Dialetto goed voor de vijfde plek op een parcours over twee fasen (1,40 meter). 

Bas van der Aa haalde de vierde prijs af na zijn optreden met de vijfjarige donkerbruine ruin Lake Louis Z (v. Levisto) in de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen. Ties Rothstegge volgde als vijfde met de zes jaar jonge bruine ruin Joey A (v. Numero Uno). Jeroen Dubbeldam legde met de zesjarige donkerbruine merrie Just D beslag op de achtste plaats. Sander Geerink werd tiende met de vijfjarige schimmelmerrie Kilimanjaro.

Drie keer in top tien
Sjaak Sleiderink noteerde drie keer een plek in de top tien. Met de zevenjarige bruine merrie Florence (v. Connor) werd hij donderdag vijfde in de rubriek over 1,30 meter voor de Big Tour van het CSI1. Kirsten Rikkert eindigde daarin als zevende met haar achtjarige vosmerrie Queen 175 (v. Frh Qauid). Met de zesjarige donkerbruine merrie Jillz werd Sleiderink donderdag zesde over twee fasen en woensdag negende in de rubriek op tijd over 1,20 meter voor het CSI1.

STARTLIJSTEN EN UITSLAGEN

Foto Steven Veldhuis © Ashley Claus

 

Meer Springen

»
LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)
»
WIERDEN – Pim Mulder kende zaterdagavond geen genade met de concurrentie in de afsluitende Grote Prijs van  de zevende editie van de Roelofsen Horse... (21-12-2025)
»
WIERDEN – De toprubriek van Winter Jumping Wierden over 1,35 meter met twee fasen eindigde vrijdag in een dubbele triomf voor zoon Stef en vader... (20-12-2025)
»
WIERDEN – Jordy Wilken bleek woensdag de sterkste in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen tijdens Winter Jumping Wierden. In manege De Vossenbos... (18-12-2025)
»
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)