WILLEM GREVE MOET IN ZZ OP 0,02 SECONDE BUIGEN VOOR KRISTIAN JOHANNESSON

Nuri Dijks heerst in klasse Z

Foto Nuri Dijks, hier met Addison © Kiek4Fun

HAAKSBERGEN – Nuri Dijks heerste woensdag in de klasse Z tijdens het Radide springen in Haaksbergen. Met Fiancé (v. Canturano) pakte hij de zege en met Addison (v. Berlin) werd hij ook nog tweede.

Jasmin Seppälä maakte het Dijks nog het meest lastig. Ze eindigde als derde met Jetski en als vierde met Juliëtte. Lisa Everts nam met Captain Morgan de vijfde plaats voor haar rekening. In de avondsessie was Ymke Ribbels met Gaby Warina de enige die erin slaagde de nul te houden.

Een neuslengte

Kristian Johannesson bleef in de klasse ZZ met de elfjarige merrie Ebalia Willem Greve op Iceman B SFN de spreekwoordelijke neuslengte voor. Het verschil tussen beiden was slechts 0,02 seconde in het voordeel van de in Latrop gevestigde Zweed. Achter Leontine Bruin met Eternity maakten Sven Peters op Channel en Hilde Woudstra op Castella het foutloos gebleven vijftal vol.

Edwin Klokman was veruit de snelste in de ochtendrubriek van de klasse M. Met Jolinde Dn bleek hij ruim twee seconden rapper dan nummer twee Coen van Haarst met Ironic. Pia Brinkman eiste de derde positie op met Jill Donna.

’s Avonds ging Jochen Munsterhuis met Portofino met de winst aan de haal in de klasse M. Hij bleef Eva Oude Wolcherink met Ideaal SDH en Tessa Tigcheler met Miss Dior voor.

Steven Veldhuis boekte een ‘dubbel’ in  de klasse L. Met respectievelijk Karolitha en Julyander Jhx werd hij zowel eerste als tweede. Coen van Haarst finishte als derde met Ivan Blue. In de avondproef toonde Lisa de Paauw zich superieur met Izadora. Ze reed meer dan drie seconden weg van Jochen Munsterhuis met Alpine en werd zelf met Jovanny G ook nog derde.

Jennifer Munsterhuis kreeg liefst 90 stijlpunten voor haar optreden met Hurricane in de avondrubriek van de klasse B. Overdag ging de zege naar Elles Boswinkel met Vinda Z, die aan 80 punten voldoende had voor de zege.

Foto onder: Kristian Johannesson met Ebalia © www.fototrailer.nl 

Meer Springen

»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)