HINDERNISSEN NU ONTWORPEN DOOR QUINTIN MAERTENS EN JACQUES WILMINK

Nieuwe parcoursbouwers in Wierden

WIERDEN - Indoor Wierden, op 26 oktober en van 28 oktober tot en met 2 november, gaat van start met twee nieuwe parcoursbouwers.

De nationale rubrieken B, L en M en het internationale CSI1 en CSI2 met twee rubrieken voor de Longines FEI Ranking ranglijsten worden komende week verreden.

Voor de 43ste editie is een nieuwe bodem gelegd. Voor het nationaal springen maakt Jacques Wilmink als parcoursbouwer zijn entree. Hij is 27 jaar en werkzaam als salesmanager.

Vanaf zijn twaalfde is hij al actief met parcoursschetsen en tijdens het evenement zet hij de parcoursen uit voor de klassen B, L en M. Zijn doel is om fijne parcoursen te bouwen voor lagere klassen en dit geleidelijk aan op te bouwen in hogere klassen.

“Ik vind Indoor Wierden een heel mooi evenement. De organisatie is goed voor elkaar en het is altijd heel gezellig. Het is mooi dat hier ook nationaal wordt georganiseerd, zodat deze ruiters en paarden ook in de ambiance van een internationaal concours kunnen rijden”, aldus Jacques Wilmink.

Voor het internationaal maakt Quintin Maertens zijn entree. De in Drenthe woonachtige Maertens is niet heel vaak werkzaam als parcoursbouwer in Nederland, maar voor Indoor Wierden maakt hij graag een uitzondering.

Als parcoursbouwer houdt hij van uitdagingen. “Indoor Wierden staat al jaren bekend als gezellig concours. En de concoursen waar het écht om de paardensport draait, vind ik mooi. Zorgen dat parcoursen in een kleine bak groter lijken vind ik een mooie uitdaging.”

Behalve de sport zijn er ‘s avonds gezellige feesten en vormt de sensationele puissance op vrijdag jaarlijks een hoogtepunt.

Zie ook www.indoorwierden.com

Foto: De Grote Prijs van Wierden werd vorig jaar gewonnen door Hendrik Jan Schuttert. Foto © www.fototrailer.nl
 

Meer Springen

»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)