CAROLINE MÜLLER ZEVENDE IN CHAMPIONAT PADERBORN

Eric ten Cate vierde in GP Bonheiden

Eric ten Cate met Incredible

BONHEIDEN – Eric ten Cate eindigde zaterdag als vierde in de Grote Prijs van het CSI2 Bonheiden. De ruiter uit Geesteren reed in de rubriek over 1,45 meter met barrage in het zadel van de achtjarige schimmelruin Incredible (v. Clinton).

Met zijn eveneens acht jaar oude bruine ruin Ivoor (v. Eldorado van de Zeshoek) finishte Ten Cate een dag eerder al als vijfde in een proef over 1,40 meter met barrage. 

Conor Drain boekte vrijdag en zaterdag twee keer een tiende plek met zesjarige paarden. Met de bruine merrie Kirena H (v. El Salvador) lukte hem dat vrijdag op een parcours op tijd over 1,20 meter, een dag later herhaalde de Ier die prestatie met de zwartbruine merrie Clementine (v. Carentino Gold) over 1,25 meter.  Drain legde op de slotdag van het CSI2 Bonheiden met de tienjarige bruine ruin Dialetto PS (v. Diarado) beslag op de vijfde stek op een parcours over 1,35 meter met twee fasen.

In het Duitse Paderborn klasseerde Caroline Müller zich zaterdag met haar tienjarige vosruin Garfield (v. Chelltago Z) als zevende in het Championat over 1,45 meter op tijd. Gerco Schröder werd zesde in een wedstrijd op tijd over 1,35 meter voor zevenjarige paarden met zijn talentvolle Glock’s Brilliant Berlin (v. Berlin). Caroline Müller eindigde met de donkerbruine hengst Kensington ES (Cornet Obolensky) zondag sterk als vijfde in de finale voor vijfjarige paarden. Gerco Schröder reed met Glock’s Brilliant Berlin (v. Berlin) naar de tiende plaats inde eindstrijd voor zevenjarige paarden. In de finale van de Medium Tour van het CSI2 werd hij zesde met de achtjarige ruin Ivan (v. Eldorado van de Zeshoek).

Jan Willem Sloof noteerde twee keer een plaats in de top tien op parcoursen over 1,10 meter tijdens het CSI De Peelbergen in Kronenberg. Met zijn negenjarige bruine ruin Dream DN werd hij vrijdag vierde en zaterdag achtste.
 

 

 

Meer Springen

»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)